15.05.2024r. – Dzień Sportu „Leśne Igrzyska”

| Kategoria: Aktualności ogólne | Brak komentarzy

Dziś w przedszkolu odbyły się zawody sportowe. Wszystkie dzieci wzięły udział w różnych konkurencjach zarówno w sali, jak i w ogrodzie. Na koniec sportowcy otrzymali nagrody w postaci medali, naklejek i baloników. Był to radosny dzień dla każdego.

Komentarze

Możesz zostawić komentarz lub wysłać sygnał trackback ze swojej strony.

Before you add comment see for rules.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

6a4p8h (Wprowadź tekst od końca)

  • Wyszukaj na stronie

  • O nas

    • Przedszkole Publiczne Nr 48 „Leśna Gromada” w Szczecinie INFORMACJE O PRZEDSZKOLU Placówka usytuowana jest w głębi osiedla POMORZANY, z dala od zgiełku ulicznego. Budynek z każdej strony otaczają ogrody przedszkolne z dużą ilością drzew i sprzętu do zabaw dla dzieci. Przedszkole Publiczne nr 48 powstało w 1978 r. jako żłobkoprzedszkole w nowym budynku przy ul. […]

do góry