Światowy Dzień Pielęgniarek w grupie Biedronki

| Kategoria: Grupa I Biedronki | Brak komentarzy

Światowy Dzień Pielęgniarek w grupie Biedronki.
Gościliśmy mamę Kacperka, która opowiedziała nam o trudnym zawodzie pielęgniarki oraz jak pokonać lek przed zabiegami. Największą atrakcją okazała się prezentacja rekwizytów, a także demonstracja niektórych zabiegow. Dziękujemy za piękne i przydatne zajęcia ;)

Komentarze

Możesz zostawić komentarz lub wysłać sygnał trackback ze swojej strony.

Before you add comment see for rules.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

5m3w4g (Wprowadź tekst od końca)

  • Wyszukaj na stronie

  • O nas

    • Przedszkole Publiczne Nr 48 „Leśna Gromada” w Szczecinie INFORMACJE O PRZEDSZKOLU Placówka usytuowana jest w głębi osiedla POMORZANY, z dala od zgiełku ulicznego. Budynek z każdej strony otaczają ogrody przedszkolne z dużą ilością drzew i sprzętu do zabaw dla dzieci. Przedszkole Publiczne nr 48 powstało w 1978 r. jako żłobkoprzedszkole w nowym budynku przy ul. […]

do góry