Pierwszy dzień wiosny – grupa „Mrówki”

| Kategoria: Aktualności ogólne, Grupa IV Mrówki | Brak komentarzy

W pierwszy dzień wiosny pogoda nam nie dopisała, jednak wcale się nie nudziliśmy. Nasi starsi koledzy i koleżanki z grupy „Jeżyki” zaprosili nas na wiosenne przedstawienie. Dziękujemy za zaproszenie :)

Komentarze

Możesz zostawić komentarz lub wysłać sygnał trackback ze swojej strony.

Before you add comment see for rules.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

2n5r8q (Wprowadź tekst od końca)

  • Wyszukaj na stronie

  • O nas

    • Przedszkole Publiczne Nr 48 „Leśna Gromada” w Szczecinie INFORMACJE O PRZEDSZKOLU Placówka usytuowana jest w głębi osiedla POMORZANY, z dala od zgiełku ulicznego. Budynek z każdej strony otaczają ogrody przedszkolne z dużą ilością drzew i sprzętu do zabaw dla dzieci. Przedszkole Publiczne nr 48 powstało w 1978 r. jako żłobkoprzedszkole w nowym budynku przy ul. […]

do góry