Słoneczka w poszukiwaniu Wiosny :)

| Kategoria: Grupa VII Słoneczka | Brak komentarzy

We wtorek 26 marca z lekkim opóźnieniem wyruszyliśmy na spotkanie z Wiosną. I okazało się, że gdzie nie spojrzeliśmy to ona tam była. Wokół wszystko kwitnie, ptaki śpiewają, a my spotkaliśmy przedszkolaków z PP 44 i oczywiście z naszego przedszkola. Wszyscy mieli przepiękne kolorowe kwiaty, którymi z radością się wymieniliśmy.

Komentarze

Możesz zostawić komentarz lub wysłać sygnał trackback ze swojej strony.

Before you add comment see for rules.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

4j3t5s (Wprowadź tekst od końca)

  • Wyszukaj na stronie

  • O nas

    • Przedszkole Publiczne Nr 48 „Leśna Gromada” w Szczecinie INFORMACJE O PRZEDSZKOLU Placówka usytuowana jest w głębi osiedla POMORZANY, z dala od zgiełku ulicznego. Budynek z każdej strony otaczają ogrody przedszkolne z dużą ilością drzew i sprzętu do zabaw dla dzieci. Przedszkole Publiczne nr 48 powstało w 1978 r. jako żłobkoprzedszkole w nowym budynku przy ul. […]

do góry