Witamy Panią Wiosnę!

| Kategoria: Aktualności ogólne, Grupa II Wiewiórki | Brak komentarzy

Dziś wszystkie grupy z naszego przedszkola wybrały się na spacer. Chodziliśmy i podziwialiśmy ogródki osiedlowe nazywając przy tym krzewy oraz napotkane kwiaty. Podczas spaceru wymienialiśmy się kwiatkami z innymi grupami na znak przywitania „Pani Wiosny „. Razem z naszym przedszkolem spacerowali również nasi sąsiedzi z ul. Ruskiej Przedszkole nr 44

Spacer sprawił dzieciom wiele radości. Z niecierpliwością wyglądali kolejnych grup przedszkolnych, z którymi ciocie wymieniały się kwiatkami.

Komentarze

Możesz zostawić komentarz lub wysłać sygnał trackback ze swojej strony.

Before you add comment see for rules.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

9b4z6e (Wprowadź tekst od końca)

  • Wyszukaj na stronie

  • O nas

    • Przedszkole Publiczne Nr 48 „Leśna Gromada” w Szczecinie INFORMACJE O PRZEDSZKOLU Placówka usytuowana jest w głębi osiedla POMORZANY, z dala od zgiełku ulicznego. Budynek z każdej strony otaczają ogrody przedszkolne z dużą ilością drzew i sprzętu do zabaw dla dzieci. Przedszkole Publiczne nr 48 powstało w 1978 r. jako żłobkoprzedszkole w nowym budynku przy ul. […]

do góry