Wiewiórki na wycieczce w Nadleśnictwie

| Kategoria: Aktualności ogólne, Grupa II Wiewiórki | Brak komentarzy

24.04 wspólnie z  Zajączkami byliśmy na wycieczce w Nadleśnictwie w  Kliniskach. Zabawa była bardzo udana, pogoda również nam dopisała. Po przyjeździe na miejsce, pani przewodnik pokazała nam film edukacyjne o leśnych zwierzętach. Następnie przeszliśmy ścieżką edukacyjną, gdzie mieliśmy odgadywać różne zagadki dotyczące życia zwierząt oraz ptaków. Piekliśmy także kiełbaski, które były pyszne. Po zjedzeniu kiełbasek był czas na zabawę- bawiliśmy się na ogromnym placu zabaw. Z niecierpliwością czekamy już na kolejną wycieczkę- 23.05 jedziemy do gospodarstwa agroturystycznego w  Smętowicach.

 

Komentarze

Możesz zostawić komentarz lub wysłać sygnał trackback ze swojej strony.

Before you add comment see for rules.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

0a7a6z (Wprowadź tekst od końca)

  • Wyszukaj na stronie

  • O nas

    • Przedszkole Publiczne Nr 48 „Leśna Gromada” w Szczecinie INFORMACJE O PRZEDSZKOLU Placówka usytuowana jest w głębi osiedla POMORZANY, z dala od zgiełku ulicznego. Budynek z każdej strony otaczają ogrody przedszkolne z dużą ilością drzew i sprzętu do zabaw dla dzieci. Przedszkole Publiczne nr 48 powstało w 1978 r. jako żłobkoprzedszkole w nowym budynku przy ul. […]

do góry