Wysiewanie nasion wielu warzyw, kwiatów i ziół

| Kategoria: Grupa VI Liski, Promocja zdrowia | Brak komentarzy

Na początku kwietnia rozpoczęliśmy wysiewanie nasion wielu warzyw, kwiatów i ziół. W naszym aromatycznym kąciku znalazły się między innymi: cząber, bazylia, pietruszka, koper, mięta, melisa cytrynowa, tymianek, fasola, groch, dynie, kukurydza, rzodkiewka, szpinak, marchewka, bratki, szafirki, tulipany, pierwiosnki, hiacynty, słonecznik, kalanchoe, maciejka, niezapominajki.

Do naszego kącika przyniosły wyhodowane wraz z rodzicami roślinki, przedszkolaki: Hania, Amelka, Maja, Michał W, Adam, Zosia, Kornelia, Marek i Wiktor. Dzięki temu zdobyli oni nagrody ufundowane przez sklep – firmę Netto! Wszystkie rośliny będą zdobiły teren naszego przedszkola. Dziękujemy sponsorom, a młodym ogrodnikom gratulujemy!

Komentarze

Możesz zostawić komentarz lub wysłać sygnał trackback ze swojej strony.

Before you add comment see for rules.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

8p4m5y (Wprowadź tekst od końca)

  • Wyszukaj na stronie

  • O nas

    • Przedszkole Publiczne Nr 48 „Leśna Gromada” w Szczecinie INFORMACJE O PRZEDSZKOLU Placówka usytuowana jest w głębi osiedla POMORZANY, z dala od zgiełku ulicznego. Budynek z każdej strony otaczają ogrody przedszkolne z dużą ilością drzew i sprzętu do zabaw dla dzieci. Przedszkole Publiczne nr 48 powstało w 1978 r. jako żłobkoprzedszkole w nowym budynku przy ul. […]

do góry