Wielkanocne stroiki

| Kategoria: Grupa VI Liski | Brak komentarzy

Z powodów technicznych dopiero teraz zamieszczam kolejne wydarzenia z życia grupy Lisków. Przed Wielkanocą przygotowywaliśmy piękne świąteczne kompozycje, które potem zabraliśmy do domu, aby zdobiły nasze wielkanocne stoły. Samodzielnie oklejaliśmy dolną część butelki plastikowej, po wodzie mineralnej. Z radością tworzyliśmy kompozycje z bukszpanu, który wbijaliśmy w gąbkę florystyczną (ofiarowaną przez mamę Kornelki – dziękujemy). Dzięki gąbce stroik długo utrzymał swoją świeżość. Całość dopełniły różkolorowe  jajka ze syropianu, obklejone przez nas kolorową bibułą. Piękne wielkanoce  zrobione z rodzicami stroiki wykonali: Oliwier O, Aleksander i Michał P, za co otrzymali nagrody ufundowane przez firmę Netto! Serdecznie dziękujmy sponsorowi. Życzymy wszystkim wielu wiosennych pomysłów i inspiracji.

Komentarze

Możesz zostawić komentarz lub wysłać sygnał trackback ze swojej strony.

Before you add comment see for rules.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

9d6w7y (Wprowadź tekst od końca)

  • Wyszukaj na stronie

  • O nas

    • Przedszkole Publiczne Nr 48 „Leśna Gromada” w Szczecinie INFORMACJE O PRZEDSZKOLU Placówka usytuowana jest w głębi osiedla POMORZANY, z dala od zgiełku ulicznego. Budynek z każdej strony otaczają ogrody przedszkolne z dużą ilością drzew i sprzętu do zabaw dla dzieci. Przedszkole Publiczne nr 48 powstało w 1978 r. jako żłobkoprzedszkole w nowym budynku przy ul. […]

do góry