BAL EKOLUDKÓW u „Jeżyków”

| Kategoria: Aktualności ogólne, Grupa VIII Jeżyki | Brak komentarzy

W środę 24 kwietnia 2013 roku postanowiliśmy uczcić ŚWIĘTO ZIEMI  I  z tej okazji wyprawiliśmy BAL EKOLUDKÓW.  Na „gazecianym” wybiegu zaprezentowaliśmy swoje ekologiczne stroje wykonane z surowców wtórnych i tak okazało się, że z folii bąbelkowej powstała EKO –  KSIĘŻNICZKA,  z siatki na ziemniaki oraz papierowych rolek PAN LEŚNICZY, z kartonów RYCERZ  i wiele innych postaci, które można podziwiać w naszej galerii. W tym miejscu składamy podziękowania oraz uznanie dla rodziców za pomysłowość i  zaangażowanie w przygotowanie eko-przebrań. Podczas wspólnej zabawy nasi mali przyrodnicy rozwiązywali również ekologiczny quiz, segregowali odpady, składali przysięgę EKOLUDKA, którą własnoręcznie paluszkiem pieczętowali. Na koniec wspólnej zabawy wszyscy zostali nagrodzeni odznakami PRZYJACIELA PRZYRODY.

Komentarze

Możesz zostawić komentarz lub wysłać sygnał trackback ze swojej strony.

Before you add comment see for rules.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

8a1i8f (Wprowadź tekst od końca)

  • Wyszukaj na stronie

  • O nas

    • Przedszkole Publiczne Nr 48 „Leśna Gromada” w Szczecinie INFORMACJE O PRZEDSZKOLU Placówka usytuowana jest w głębi osiedla POMORZANY, z dala od zgiełku ulicznego. Budynek z każdej strony otaczają ogrody przedszkolne z dużą ilością drzew i sprzętu do zabaw dla dzieci. Przedszkole Publiczne nr 48 powstało w 1978 r. jako żłobkoprzedszkole w nowym budynku przy ul. […]

do góry