Wiwat Michałkowi i Irkowi! 4-te urodzinki w „JEŻYKOWIE”

| Kategoria: Aktualności ogólne, Grupa VIII Jeżyki | Brak komentarzy

W ubiegłym tygodniu uroczyście obchodziliśmy urodziny naszych kolegów z grupy. Do grona dzielnych czterolatków dołączyli: Michałek i Irek. Było wiele pyszności i radości a nasi Jubilaci zadbali o najdrobniejsze szczegóły. Torty, kolorowe serwetki, trąbki i słodkie niespodzianki a my zaśpiewaliśmy im dziarsko  STO LAT i złożyliśmy gorące życzenia. Zobaczcie sami.

Komentarze

Możesz zostawić komentarz lub wysłać sygnał trackback ze swojej strony.

Before you add comment see for rules.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

8a8b0e (Wprowadź tekst od końca)

  • Wyszukaj na stronie

  • O nas

    • Przedszkole Publiczne Nr 48 „Leśna Gromada” w Szczecinie INFORMACJE O PRZEDSZKOLU Placówka usytuowana jest w głębi osiedla POMORZANY, z dala od zgiełku ulicznego. Budynek z każdej strony otaczają ogrody przedszkolne z dużą ilością drzew i sprzętu do zabaw dla dzieci. Przedszkole Publiczne nr 48 powstało w 1978 r. jako żłobkoprzedszkole w nowym budynku przy ul. […]

do góry