JEŻYKI W BIBLIOTECE

| Kategoria: Aktualności ogólne | Brak komentarzy

W poniedziałek 15 kwietnia „Jeżyki” odwiedziły Bibliotekę Miejską (filię nr 30) mieszczącą się w Domu Kultury „Hetman”, gdzie odbyły interesującą pogadankę na temat działalności biblioteki. Dzieci miały również okazję wysłuchać bajki o przygodach ulubionego bohatera Franklina oraz mogły samodzielnie przejrzeć przygotowany specjalnie dla nich księgozbiór. Jak sobie radzili nasi mali czytelnicy można zobaczyć na zdjęciach. Pozdrawiamy.

Komentarze

Możesz zostawić komentarz lub wysłać sygnał trackback ze swojej strony.

Before you add comment see for rules.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

1d4a1a (Wprowadź tekst od końca)

  • Wyszukaj na stronie

  • O nas

    • Przedszkole Publiczne Nr 48 „Leśna Gromada” w Szczecinie INFORMACJE O PRZEDSZKOLU Placówka usytuowana jest w głębi osiedla POMORZANY, z dala od zgiełku ulicznego. Budynek z każdej strony otaczają ogrody przedszkolne z dużą ilością drzew i sprzętu do zabaw dla dzieci. Przedszkole Publiczne nr 48 powstało w 1978 r. jako żłobkoprzedszkole w nowym budynku przy ul. […]

do góry