PIERWSZY DZIEŃ WIOSNY

| Kategoria: Grupa II Wiewiórki | Brak komentarzy

21 marca do naszego przedszkola zawitała Wiosna.  Chociaż za oknami panuje zima, w przedszkolu zrobiło się wiosennie, a to za sprawą dzieci z gr. Wiewiórki. Było bardzo wesoło i kolorowo. Wiewióreczki przebrane za panią Wiosnę,  kwiatki, motyli, żabki itd. Wyganiały zimę z uśmiechem na ustach. W takt piosenki „ bo zima, bo zima każdemu obrzydła….” Mamy nadzieję, że Wiosna jak najszybciej zawita do nas i zostanie z nami. Zapraszam do galerii zdjęć.

Zdjęcie0369 Zdjęcie0370 Zdjęcie0371 Zdjęcie0372 Zdjęcie0373 Zdjęcie0374 Zdjęcie0375 Zdjęcie0377 Zdjęcie0378 Zdjęcie0379 Zdjęcie0382

Komentarze

Możesz zostawić komentarz lub wysłać sygnał trackback ze swojej strony.

Before you add comment see for rules.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

2m0y7g (Wprowadź tekst od końca)

  • Wyszukaj na stronie

  • O nas

    • Przedszkole Publiczne Nr 48 „Leśna Gromada” w Szczecinie INFORMACJE O PRZEDSZKOLU Placówka usytuowana jest w głębi osiedla POMORZANY, z dala od zgiełku ulicznego. Budynek z każdej strony otaczają ogrody przedszkolne z dużą ilością drzew i sprzętu do zabaw dla dzieci. Przedszkole Publiczne nr 48 powstało w 1978 r. jako żłobkoprzedszkole w nowym budynku przy ul. […]

do góry