Święto Mamy i Taty

| Kategoria: Grupa II Wiewiórki | Brak komentarzy

Mama i tata to wielkie słowa, które są synonimem miłości, dobra, ciepła i rodzinnego szczęścia. To właśnie dla swoich wspaniałych rodziców dzieci przygotowały piękny program artystyczny, podczas którego nie zabrakło wzruszeń i ukradkiem wycieranych łez…

Komentarze

Możesz zostawić komentarz lub wysłać sygnał trackback ze swojej strony.

Before you add comment see for rules.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

7k0v0q (Wprowadź tekst od końca)

  • Wyszukaj na stronie

  • O nas

    • Przedszkole Publiczne Nr 48 „Leśna Gromada” w Szczecinie INFORMACJE O PRZEDSZKOLU Placówka usytuowana jest w głębi osiedla POMORZANY, z dala od zgiełku ulicznego. Budynek z każdej strony otaczają ogrody przedszkolne z dużą ilością drzew i sprzętu do zabaw dla dzieci. Przedszkole Publiczne nr 48 powstało w 1978 r. jako żłobkoprzedszkole w nowym budynku przy ul. […]

do góry