Pieczemy ciasteczka

| Kategoria: Grupa II Wiewiórki | Brak komentarzy

Kilka dni temu w naszym przedszkolu unosił się zapach maślanych ciasteczek. Dzieci z grupy „Wiewiórki” próbowały swoich sił w trudnej sztuce cukierniczej.Wspólne zajęcia były wspaniałą zabawą, a najprzyjemniejsze było próbowanie słodkich, chrupiących, złocistych wypieków.

Komentarze

Możesz zostawić komentarz lub wysłać sygnał trackback ze swojej strony.

Before you add comment see for rules.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

0j4z8g (Wprowadź tekst od końca)

  • Wyszukaj na stronie

  • O nas

    • Przedszkole Publiczne Nr 48 „Leśna Gromada” w Szczecinie INFORMACJE O PRZEDSZKOLU Placówka usytuowana jest w głębi osiedla POMORZANY, z dala od zgiełku ulicznego. Budynek z każdej strony otaczają ogrody przedszkolne z dużą ilością drzew i sprzętu do zabaw dla dzieci. Przedszkole Publiczne nr 48 powstało w 1978 r. jako żłobkoprzedszkole w nowym budynku przy ul. […]

do góry