Bajanie u Lisków

| Kategoria: Aktualności ogólne, Grupa VI Liski | Brak komentarzy

W czwartek  28 lutego gościem Lisków, była babcia Aleksa. Odwiedziła nas  z wybranymi przez siebie książkami, z twórczością znanych autorów dziecięcych wierszy. Bardzo chętnie wysłuchaliśmy przygotowany wiersz. Z zainteresowaniem oglądaliśmy piękne ilustracje. Ponieważ bohaterem naszego dnia był „Paweł i Gaweł”, wspólnie rozmawialiśmy na temat dobrych zwyczajów i koleżeństwa. Były też zabawy przy muzyce , a potem prace plastyczne. Okazało się, że każdy z nas miał swój pomysł na narysowanie domu Pawła i Gawła.  Tak czy inaczej wszystkie  domy były piękne i kolorowe. Dziękujemy serdecznie za te wspaniałe przeżycia. Liski

Komentarze

Możesz zostawić komentarz lub wysłać sygnał trackback ze swojej strony.

Before you add comment see for rules.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

6c1a6q (Wprowadź tekst od końca)

  • Wyszukaj na stronie

  • O nas

    • Przedszkole Publiczne Nr 48 „Leśna Gromada” w Szczecinie INFORMACJE O PRZEDSZKOLU Placówka usytuowana jest w głębi osiedla POMORZANY, z dala od zgiełku ulicznego. Budynek z każdej strony otaczają ogrody przedszkolne z dużą ilością drzew i sprzętu do zabaw dla dzieci. Przedszkole Publiczne nr 48 powstało w 1978 r. jako żłobkoprzedszkole w nowym budynku przy ul. […]

do góry