Dyplom za zdobycie I nagrody

| Kategoria: Aktualności ogólne, Grupa VII Słoneczka | 1 komentarz

W listopadzie 2012r Słoneczka  zdobyły I nagrodę w ogólnopolskim konkursie fotograficznym „Jesienny ogród w obiektywie” organizowanym przez redakcję czasopisma ” Wychowanie w przedszkolu”.  Nagrodą jest bujawka – huśtawka na sprężynie :)  Nagroda dotarła,  zostało tylko złożenie bujawki i umieszczenie w ogrodzie, co nastąpi niebawem :)

Prezentujemy Dyplom i nagrodzone zdjęcie:

Autor zdjęcia: Monika Piątek 

Komentarze

Możesz zostawić komentarz lub wysłać sygnał trackback ze swojej strony.

One Response to “Dyplom za zdobycie I nagrody”

  1. Tata Julii, 6 marca 2013, 07:19

    Wielkie gratulacje raz jeszcze…:)))

Before you add comment see for rules.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

7z6m8e (Wprowadź tekst od końca)

  • Wyszukaj na stronie

  • O nas

    • Przedszkole Publiczne Nr 48 „Leśna Gromada” w Szczecinie INFORMACJE O PRZEDSZKOLU Placówka usytuowana jest w głębi osiedla POMORZANY, z dala od zgiełku ulicznego. Budynek z każdej strony otaczają ogrody przedszkolne z dużą ilością drzew i sprzętu do zabaw dla dzieci. Przedszkole Publiczne nr 48 powstało w 1978 r. jako żłobkoprzedszkole w nowym budynku przy ul. […]

do góry