DZIEŃ ZIEMI

| Kategoria: Aktualności ogólne, Grupa VII Słoneczka | Brak komentarzy

Dzień Ziemi, największe ekologiczne święto świata, obchodzone jest 22 kwietnia. Dzieci z grupy słoneczek z okazji tego dnia sadziły drzewa ( wiśnie japońską) w ogrodzie przedszkolnym. Pamiętały również, że należy dbać o naszą planetę. Każdy założył rękawice jednorazowe i razem zbieraliśmy śmieci.

Komentarze

Możesz zostawić komentarz lub wysłać sygnał trackback ze swojej strony.

Before you add comment see for rules.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

4d3r7d (Wprowadź tekst od końca)

  • Wyszukaj na stronie

  • O nas

    • Przedszkole Publiczne Nr 48 „Leśna Gromada” w Szczecinie INFORMACJE O PRZEDSZKOLU Placówka usytuowana jest w głębi osiedla POMORZANY, z dala od zgiełku ulicznego. Budynek z każdej strony otaczają ogrody przedszkolne z dużą ilością drzew i sprzętu do zabaw dla dzieci. Przedszkole Publiczne nr 48 powstało w 1978 r. jako żłobkoprzedszkole w nowym budynku przy ul. […]

do góry