Wielkanocne zabawy

| Kategoria: Aktualności ogólne, Grupa VII Słoneczka | Brak komentarzy

Dzieci podczas zajęć matematycznych tworzyły mozaikowe jajko, przy pomocy figur i zakrętek. Celem zajęć było działanie w grupie, określanie kształtów, nazywanie figur i kolorów, a także kształcenie umiejętności liczenia. Aktywizowanie myślenia oraz rozwijanie pomysłowości.

Komentarze

Możesz zostawić komentarz lub wysłać sygnał trackback ze swojej strony.

Before you add comment see for rules.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

3h5i9p (Wprowadź tekst od końca)

  • Wyszukaj na stronie

  • O nas

    • Przedszkole Publiczne Nr 48 „Leśna Gromada” w Szczecinie INFORMACJE O PRZEDSZKOLU Placówka usytuowana jest w głębi osiedla POMORZANY, z dala od zgiełku ulicznego. Budynek z każdej strony otaczają ogrody przedszkolne z dużą ilością drzew i sprzętu do zabaw dla dzieci. Przedszkole Publiczne nr 48 powstało w 1978 r. jako żłobkoprzedszkole w nowym budynku przy ul. […]

do góry