Koncert uWodnika

| Kategoria: Aktualności ogólne, Grupa VII Słoneczka | Brak komentarzy

Dziś w przedszkolu mieliśmy koncert pt: ” U Wodnika „. Poznaliśmy nowe instrumenty takie jak bas, klarnet, ksylofon, guiro i bat. Wszyscy z zainteresowaniem słuchali opowieści i bawili się naśladując grę na tych instrumentach.

Komentarze

Możesz zostawić komentarz lub wysłać sygnał trackback ze swojej strony.

Before you add comment see for rules.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

0s4x5o (Wprowadź tekst od końca)

  • Wyszukaj na stronie

  • O nas

    • Przedszkole Publiczne Nr 48 „Leśna Gromada” w Szczecinie INFORMACJE O PRZEDSZKOLU Placówka usytuowana jest w głębi osiedla POMORZANY, z dala od zgiełku ulicznego. Budynek z każdej strony otaczają ogrody przedszkolne z dużą ilością drzew i sprzętu do zabaw dla dzieci. Przedszkole Publiczne nr 48 powstało w 1978 r. jako żłobkoprzedszkole w nowym budynku przy ul. […]

do góry