Prezentacja pracy konkursowej grupy ,,Misiów”.

| Kategoria: Aktualności ogólne, Grupa V Misie | Brak komentarzy

Chciałabym zaprezentować naszą pracę, która brała udział w konkursie plastycznym pt. ,,Papierowe fantazje”. Praca została nagrodzona dyplomem i piękną książką. Zachęcamy do oglądania wszystkich prac biorących udział w konkursie na wystawie zorganizowanej w naszym przedszkolu.

Komentarze

Możesz zostawić komentarz lub wysłać sygnał trackback ze swojej strony.

Before you add comment see for rules.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

8a5z5p (Wprowadź tekst od końca)

  • Wyszukaj na stronie

  • O nas

    • Przedszkole Publiczne Nr 48 „Leśna Gromada” w Szczecinie INFORMACJE O PRZEDSZKOLU Placówka usytuowana jest w głębi osiedla POMORZANY, z dala od zgiełku ulicznego. Budynek z każdej strony otaczają ogrody przedszkolne z dużą ilością drzew i sprzętu do zabaw dla dzieci. Przedszkole Publiczne nr 48 powstało w 1978 r. jako żłobkoprzedszkole w nowym budynku przy ul. […]

do góry