Wizyta w klasie „0” – SP 55

| Kategoria: Grupa VII Słoneczka | Brak komentarzy

Dziś, 19 lutego byliśmy w odwiedzinach u dzieci z klasy „0” . Dzieci od rana były poruszone wycieczką do szkoły „Błękitnej” i już o godz.10 rozpoczęła się nasze spotkanie:).  Wizyta składała się z kilku części: zapoznaliśmy się z klasą, Pani Ania Rudy – wychowawca klasy „0” przeprowadziła krótką lekcję muzyki, w której dzieci chętnie brały udział:) Potem była wspólna zabawa i Gospodarze przygotowali też  dla nas mały program artystyczny, który bardzo nam się podobał! A my serdecznie podziękowaliśmy piosenką :)  Zapraszam do galerii zdjęć:

 

Komentarze

Możesz zostawić komentarz lub wysłać sygnał trackback ze swojej strony.

Before you add comment see for rules.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

7w5k3j (Wprowadź tekst od końca)

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

  • Wyszukaj na stronie

  • O nas

    • Przedszkole Publiczne Nr 48 „Leśna Gromada” w Szczecinie INFORMACJE O PRZEDSZKOLU Placówka usytuowana jest w głębi osiedla POMORZANY, z dala od zgiełku ulicznego. Budynek z każdej strony otaczają ogrody przedszkolne z dużą ilością drzew i sprzętu do zabaw dla dzieci. Przedszkole Publiczne nr 48 powstało w 1978 r. jako żłobkoprzedszkole w nowym budynku przy ul. […]

do góry