Wizyta w klasie „0” – SP 55

| Kategoria: Grupa VII Słoneczka | Brak komentarzy

Dziś, 19 lutego byliśmy w odwiedzinach u dzieci z klasy „0” . Dzieci od rana były poruszone wycieczką do szkoły „Błękitnej” i już o godz.10 rozpoczęła się nasze spotkanie:).  Wizyta składała się z kilku części: zapoznaliśmy się z klasą, Pani Ania Rudy – wychowawca klasy „0” przeprowadziła krótką lekcję muzyki, w której dzieci chętnie brały udział:) Potem była wspólna zabawa i Gospodarze przygotowali też  dla nas mały program artystyczny, który bardzo nam się podobał! A my serdecznie podziękowaliśmy piosenką :)  Zapraszam do galerii zdjęć:

 

Komentarze

Możesz zostawić komentarz lub wysłać sygnał trackback ze swojej strony.

Before you add comment see for rules.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

6s0w4q (Wprowadź tekst od końca)

  • Wyszukaj na stronie

  • O nas

    • Przedszkole Publiczne Nr 48 „Leśna Gromada” w Szczecinie INFORMACJE O PRZEDSZKOLU Placówka usytuowana jest w głębi osiedla POMORZANY, z dala od zgiełku ulicznego. Budynek z każdej strony otaczają ogrody przedszkolne z dużą ilością drzew i sprzętu do zabaw dla dzieci. Przedszkole Publiczne nr 48 powstało w 1978 r. jako żłobkoprzedszkole w nowym budynku przy ul. […]

do góry