Dzień Babci i Dziadka u Lisków :)

| Kategoria: Grupa VI Liski | Brak komentarzy

W środę 18 stycznia obchodziliśmy w naszej grupie Święto Babć i Dziadków. Było to dla naszych przedszkolaków ogromne przeżycie, gdyż pierwszy raz uczestniczyły w tak dużej imprezie. Liski zaprezentowały się przepięknie. Były piosenki, wiersze, a nawet inscenizacje.

Po życzeniach i głośnym STO LAT dziadkowie zostali obdarowani własnoręcznie wykonanymi przez dzieci prezentami.

Później wszyscy przy piosence „Jedzie pociąg z daleka” powędrowaliśmy do sali Lisków na słodki poczęstunek przygotowany specjalnie na tę okazję. Dziękujemy rodzicom za zasponsorowanie poczęstunku.

Komentarze

Możesz zostawić komentarz lub wysłać sygnał trackback ze swojej strony.

Before you add comment see for rules.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

8j8j0w (Wprowadź tekst od końca)

  • Wyszukaj na stronie

  • O nas

    • Przedszkole Publiczne Nr 48 „Leśna Gromada” w Szczecinie INFORMACJE O PRZEDSZKOLU Placówka usytuowana jest w głębi osiedla POMORZANY, z dala od zgiełku ulicznego. Budynek z każdej strony otaczają ogrody przedszkolne z dużą ilością drzew i sprzętu do zabaw dla dzieci. Przedszkole Publiczne nr 48 powstało w 1978 r. jako żłobkoprzedszkole w nowym budynku przy ul. […]

do góry