Walentynki u Biedronek:)

| Kategoria: Aktualności ogólne, Grupa I Biedronki | Brak komentarzy

W czwartek 14 lutego w naszej grupie obchodziliśmy walentynki. Z tej okazji ubraliśmy się w coś czerwonego i po śniadaniu udaliśmy się do grupy Jeżyków by wspólnie z nimi świętować. Bawiliśmy się wspaniale, braliśmy udział w różnych konkursach, rozwiązywaliśmy zagadki, układaliśmy puzzle, dobieraliśmy serduszka i wiele innych atrakcji. Biedroneczki bardzo chętnie brały udział w konkursach. Zabawa  była bardzo udana a przy okazji dzieci z naszej grupy  mogły się integrować z Jeżykami:)

SONY DSC SONY DSC SONY DSC SONY DSC SONY DSC SONY DSC SONY DSC SONY DSC SONY DSC SONY DSC SONY DSC SONY DSC SONY DSC SONY DSC SONY DSC SONY DSC SONY DSC SONY DSC SONY DSC SONY DSC SONY DSC SONY DSC SONY DSC SONY DSC SONY DSC SONY DSC SONY DSC SONY DSC SONY DSC SONY DSC SONY DSC SONY DSC SONY DSC SONY DSC SONY DSC SONY DSC SONY DSC SONY DSC SONY DSC SONY DSC SONY DSC SONY DSC

Komentarze

Możesz zostawić komentarz lub wysłać sygnał trackback ze swojej strony.

Before you add comment see for rules.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

9h0q2l (Wprowadź tekst od końca)

  • Wyszukaj na stronie

  • O nas

    • Przedszkole Publiczne Nr 48 „Leśna Gromada” w Szczecinie INFORMACJE O PRZEDSZKOLU Placówka usytuowana jest w głębi osiedla POMORZANY, z dala od zgiełku ulicznego. Budynek z każdej strony otaczają ogrody przedszkolne z dużą ilością drzew i sprzętu do zabaw dla dzieci. Przedszkole Publiczne nr 48 powstało w 1978 r. jako żłobkoprzedszkole w nowym budynku przy ul. […]

do góry