WALENTYNKI dla chłopczyka i dziewczynki – wspólna zabawa „JEŻYKÓW” I „BIEDRONEK”.

| Kategoria: Aktualności ogólne, Grupa VIII Jeżyki | Brak komentarzy

Mam serduszko, wielkie serce, spójrz jakie czerwone. Kogo kocham, kogo lubię rzucę w jego stronę. Ciebie kocham, Ciebie lubię, Ciebie pocałuję a czerwone dziś serduszko Tobie podaruję!  Tymi słowami, śpiewanymi na melodię popularnej zabawy „Mam chusteczkę” rozpoczęły wspólny bal dzieci z grupy „Jeżyków’ i „Biedronek”. A jakie inne atrakcje i niespodzianki czekały na naszych przedszkolaków przekonajcie się sami oglądając fotogalerię. Dzieci w czerwonym kolorze prezentowały się cudnie za co serdecznie dziękujemy rodzicom.

Komentarze

Możesz zostawić komentarz lub wysłać sygnał trackback ze swojej strony.

Before you add comment see for rules.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

0q1m5m (Wprowadź tekst od końca)

  • Wyszukaj na stronie

  • O nas

    • Przedszkole Publiczne Nr 48 „Leśna Gromada” w Szczecinie INFORMACJE O PRZEDSZKOLU Placówka usytuowana jest w głębi osiedla POMORZANY, z dala od zgiełku ulicznego. Budynek z każdej strony otaczają ogrody przedszkolne z dużą ilością drzew i sprzętu do zabaw dla dzieci. Przedszkole Publiczne nr 48 powstało w 1978 r. jako żłobkoprzedszkole w nowym budynku przy ul. […]

do góry