„Poczytaj mi Babciu, poczytaj mi dziadku…” raz jeszcze.

| Kategoria: Aktualności ogólne, Grupa I Biedronki, Grupa VIII Jeżyki | Brak komentarzy

DSCN2807

12 lutego odwiedziła nas babcia Zuzi B. – pani Helena, która kontynuując cykl spotkań czytelniczych zabrała w  baśniową podróż dzieci z grupy „Jeżyków” oraz „Biedronek”. Wysłuchaliśmy „Bajek o wróżkach” pięknie ilustrowanej bajki o „Kopciuszku” oraz wkroczyliśmy w „Świat Kubusia Puchatka”, którego przygody znają wszystkie dzieci. Znają i kochają misia „o małym rozumku”, którego problemy i rozterki życiowe próbują razem rozwiązać. Tym razem sprawa dotyczyła ” Puchatkowego sąsiedztwa”. Oczywiście nie zabrakło „małego co nieco” – wszystkie dzieci rozkoszowały się słodką niespodzianką. Bardzo dziękujemy pani Helenie za poświęcony nam czas, propozycję kolejnego spotkania i serdecznie pozdrawiamy. Do zobaczenia.

DSCN2816 DSCN2810 DSCN2811 DSCN2812 DSCN2813 DSCN2814 DSCN2815

Komentarze

Możesz zostawić komentarz lub wysłać sygnał trackback ze swojej strony.

Before you add comment see for rules.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

5j5a9o (Wprowadź tekst od końca)

  • Wyszukaj na stronie

  • O nas

    • Przedszkole Publiczne Nr 48 „Leśna Gromada” w Szczecinie INFORMACJE O PRZEDSZKOLU Placówka usytuowana jest w głębi osiedla POMORZANY, z dala od zgiełku ulicznego. Budynek z każdej strony otaczają ogrody przedszkolne z dużą ilością drzew i sprzętu do zabaw dla dzieci. Przedszkole Publiczne nr 48 powstało w 1978 r. jako żłobkoprzedszkole w nowym budynku przy ul. […]

do góry