Walentynki w grupie Misie :)

| Kategoria: Grupa V Misie | Brak komentarzy

Dzisiaj 14 lutego 2013r, w naszej grupie bawiliśmy się z okazji Walentynek.

Dzieci poznały historię święta, które przyszło do nas ze Stanów Zjednoczonych. Podczas zabawy uczyliśmy się rymowanki: „Kocham Cię, kochasz mnie, każdy o tym wie.” Bawiliśmy się przy piosenkach: „Mam chusteczkę haftowaną, Ojciec Wirgiliusz i Labado „, oraz wymyślaliśmy rymy do wiersza pt. ” Zakochałam się”. Później dzieci pokazywały swoje umiejętności taneczne podczas walentynkowej dyskoteki. Nasza ” zakochana” zabawa zakończyła się słodkim poczęstunkiem. Oto zdjęcia z Walentynek:

 

Komentarze

Możesz zostawić komentarz lub wysłać sygnał trackback ze swojej strony.

Before you add comment see for rules.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

1k5f6e (Wprowadź tekst od końca)

  • Wyszukaj na stronie

  • O nas

    • Przedszkole Publiczne Nr 48 „Leśna Gromada” w Szczecinie INFORMACJE O PRZEDSZKOLU Placówka usytuowana jest w głębi osiedla POMORZANY, z dala od zgiełku ulicznego. Budynek z każdej strony otaczają ogrody przedszkolne z dużą ilością drzew i sprzętu do zabaw dla dzieci. Przedszkole Publiczne nr 48 powstało w 1978 r. jako żłobkoprzedszkole w nowym budynku przy ul. […]

do góry