Dzień Pluszowego Misia

| Kategoria: Grupa IV Mrówki | Brak komentarzy

25 listopada to Międzanorodowy Dzień Misia – kochamy go i obchodzimy co roku. Misie są najmilsze i najukochańsze – wszyscy to wiemy. Dzieci uczciły ten dzień przynosząc swoje ukochane pluszaki. Bawiły się nimi , wybrały się do Kina Leśnej Gromady, gdzie obejrzały bajki o Misiu Uszatku… i podjadały popcorn 😉.

Komentarze

Możesz zostawić komentarz lub wysłać sygnał trackback ze swojej strony.

Before you add comment see for rules.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

2u1a6t (Wprowadź tekst od końca)

  • Wyszukaj na stronie

  • O nas

    • Przedszkole Publiczne Nr 48 „Leśna Gromada” w Szczecinie INFORMACJE O PRZEDSZKOLU Placówka usytuowana jest w głębi osiedla POMORZANY, z dala od zgiełku ulicznego. Budynek z każdej strony otaczają ogrody przedszkolne z dużą ilością drzew i sprzętu do zabaw dla dzieci. Przedszkole Publiczne nr 48 powstało w 1978 r. jako żłobkoprzedszkole w nowym budynku przy ul. […]

do góry