Misie to super przedszkolaki.

| Kategoria: Aktualności ogólne, Grupa V Misie | Brak komentarzy


7 listopada odbyła się w grupie Misie pierwsza bardzo ważna przedszkolna uroczystość – PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA ” LEŚNEJ GROMADY”.
W uroczystości brali udział rodzice i zaproszeni goście.
Uroczystość rozpoczęła się od przedstawienia części artystycznej, w której Misie zaprezentowały swoje taneczno-muzyczne umiejętności, dając dowód jak dużo już potrafią. Następnie każde dziecko zostało pasowane na super przedszkolaka „Leśnej Gromady”.
Na pamiątkę tego ważnego wydarzenia każdy przedszkolak otrzymał dyplom i rożek pełen słodkich niespodzianek
Była to uroczystość pełna wzruszeń.

Komentarze

Możesz zostawić komentarz lub wysłać sygnał trackback ze swojej strony.

Before you add comment see for rules.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

9m7o8e (Wprowadź tekst od końca)

  • Wyszukaj na stronie

  • O nas

    • Przedszkole Publiczne Nr 48 „Leśna Gromada” w Szczecinie INFORMACJE O PRZEDSZKOLU Placówka usytuowana jest w głębi osiedla POMORZANY, z dala od zgiełku ulicznego. Budynek z każdej strony otaczają ogrody przedszkolne z dużą ilością drzew i sprzętu do zabaw dla dzieci. Przedszkole Publiczne nr 48 powstało w 1978 r. jako żłobkoprzedszkole w nowym budynku przy ul. […]

do góry