Zachodniopomorski CERTYFIKAT Szkoły Promującej Zdrowie

| Kategoria: Aktualności ogólne, Promocja zdrowia | 1 komentarz

Miło nam wszystkich Państwa poinformować, że 25 października 2011r. „Leśna Gromada” uzyskała Zachodniopomorski Certyfikat Szkoły Promującej Zdrowie. Znaleźliśmy się w gronie 23 placówek z całego województwa.

 

Komentarze

Możesz zostawić komentarz lub wysłać sygnał trackback ze swojej strony.

One Response to “Zachodniopomorski CERTYFIKAT Szkoły Promującej Zdrowie”

  1. Cezary Tomczyk, 16 listopada 2011, 23:08

    I teraz trzeba przygotować się na certyfikat „Szkoły promującej najlepsze praktyki”. Tak trzymać.

Before you add comment see for rules.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

5b7j5i (Wprowadź tekst od końca)

  • Wyszukaj na stronie

  • O nas

    • Przedszkole Publiczne Nr 48 „Leśna Gromada” w Szczecinie INFORMACJE O PRZEDSZKOLU Placówka usytuowana jest w głębi osiedla POMORZANY, z dala od zgiełku ulicznego. Budynek z każdej strony otaczają ogrody przedszkolne z dużą ilością drzew i sprzętu do zabaw dla dzieci. Przedszkole Publiczne nr 48 powstało w 1978 r. jako żłobkoprzedszkole w nowym budynku przy ul. […]

do góry