Dzień postaci z bajek u Lisków :-)

| Kategoria: Grupa VI Liski | Brak komentarzy

W piątek 4 listopada sala Lisków zamieniła w bajkową krainę, do której zawitały postaci bajkowe. Dzieci z pomocą rodziców przebrały się w przepiękne stroje. Można było podziwiać księżniczki, królewny, czarodziejki, koty, pszczółki, myszki, jeże, a nawet spidermeny.

Było u nas wesoło i bajkowo.

Komentarze

Możesz zostawić komentarz lub wysłać sygnał trackback ze swojej strony.

Before you add comment see for rules.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

3a6e5j (Wprowadź tekst od końca)

  • Wyszukaj na stronie

  • O nas

    • Przedszkole Publiczne Nr 48 „Leśna Gromada” w Szczecinie INFORMACJE O PRZEDSZKOLU Placówka usytuowana jest w głębi osiedla POMORZANY, z dala od zgiełku ulicznego. Budynek z każdej strony otaczają ogrody przedszkolne z dużą ilością drzew i sprzętu do zabaw dla dzieci. Przedszkole Publiczne nr 48 powstało w 1978 r. jako żłobkoprzedszkole w nowym budynku przy ul. […]

do góry