Liski na koncercie „Na herbatce u Wodnika”

| Kategoria: Grupa VI Liski | Brak komentarzy

W czwartek 3 listopada Liski uczestniczyły w koncercie, podczas którego miały okazję posłuchać opowieści „Na herbatce u Wodnika” oraz aktywnie uczestniczyć w przeżywaniu przygód bohaterów opowieści. Miały też okazję przyjrzeć się takim instrumentom, jak flet poprzeczny i pianino elektryczne. Oczywiście na koniec koncertu Liski pamiętały o podziękowaniu muzykom gromkimi brawami.

Komentarze

Możesz zostawić komentarz lub wysłać sygnał trackback ze swojej strony.

Before you add comment see for rules.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

9b7k1f (Wprowadź tekst od końca)

  • Wyszukaj na stronie

  • O nas

    • Przedszkole Publiczne Nr 48 „Leśna Gromada” w Szczecinie INFORMACJE O PRZEDSZKOLU Placówka usytuowana jest w głębi osiedla POMORZANY, z dala od zgiełku ulicznego. Budynek z każdej strony otaczają ogrody przedszkolne z dużą ilością drzew i sprzętu do zabaw dla dzieci. Przedszkole Publiczne nr 48 powstało w 1978 r. jako żłobkoprzedszkole w nowym budynku przy ul. […]

do góry