REKSIO w roli głównej czyli „Poczytaj mi babciu…”

| Kategoria: Aktualności ogólne, Grupa VIII Jeżyki | Brak komentarzy

DSCN2804

5 lutego odbyło się już drugie spotkanie czytelnicze  z cyklu „Poczytaj mi babciu, poczytaj mi dziadku”. NASZYM GOŚCIEM była pani Halinka – babcia Patryka B., która przybliżyła dzieciom postać Reksia, kultowego pieska znanego wszystkim „małym i dużym” z „Dobranocki”.  Tym razem nasz dzielny bohater przeżył zapierającą dech w piersiach przygodę pt. „Wyprawa w góry”. Słuchaczami bajki były nie tylko dzieci z grupy „Jeżyków” ale  również „Biedroneczki” i „Misie”. Serdecznie dziękujemy pani Halince za zaangażowanie,  poświęcony nam czas i pyszne smakołyki. POZDRAWIAMY. „Jeżyki” i ciocie.

DSCN2801 DSCN2786 DSCN2795 DSCN2799 DSCN2800

Komentarze

Możesz zostawić komentarz lub wysłać sygnał trackback ze swojej strony.

Before you add comment see for rules.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

4y8i5u (Wprowadź tekst od końca)

  • Wyszukaj na stronie

  • O nas

    • Przedszkole Publiczne Nr 48 „Leśna Gromada” w Szczecinie INFORMACJE O PRZEDSZKOLU Placówka usytuowana jest w głębi osiedla POMORZANY, z dala od zgiełku ulicznego. Budynek z każdej strony otaczają ogrody przedszkolne z dużą ilością drzew i sprzętu do zabaw dla dzieci. Przedszkole Publiczne nr 48 powstało w 1978 r. jako żłobkoprzedszkole w nowym budynku przy ul. […]

do góry