4.11.22r. – Bal u Biedronek z okazji ,,Święta Postaci Bajkowych,,

| Kategoria: Aktualności ogólne, Grupa I Biedronki | Brak komentarzy

,, Biedroneczki,, dzisiaj zamieniły się w najróżniejsze Postacie Bajkowe i przyszły do przedszkola na bal. Na początek przywitaliśmy się piosenką, dzieci opowiedziały o swoich strojach i za jakiego bohatera bajki się przebrały. Wysłuchały również przygotowaną w wykonaniu cioci Ani bajeczkę o „Czerwonym Kapturku.” Dzieci świetnie się bawiły przy muzyce i z chustą animacyjną oraz brały chętnie udział w różnych zabawach np.: w zabawach dydaktycznych: ” Co zmieniło się w koszyczku Czerwonego Kapturka? „, „Gdzie się schował misio?” oraz w zabawie ruchowo – naśladowczej „Czerwony Kapturek, Babcia i Wilk”. Potem, jak to na balu bywa, był poczęstunek. Bardzo dziękujemy Naszym Rodzicom za soki, owoce, smaczne babeczki i ciasteczka owsiane oraz inne smakołyki. Zapraszamy również do galerii zdjęć.

Komentarze

Możesz zostawić komentarz lub wysłać sygnał trackback ze swojej strony.

Before you add comment see for rules.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

0y8p0y (Wprowadź tekst od końca)

  • Wyszukaj na stronie

  • O nas

    • Przedszkole Publiczne Nr 48 „Leśna Gromada” w Szczecinie INFORMACJE O PRZEDSZKOLU Placówka usytuowana jest w głębi osiedla POMORZANY, z dala od zgiełku ulicznego. Budynek z każdej strony otaczają ogrody przedszkolne z dużą ilością drzew i sprzętu do zabaw dla dzieci. Przedszkole Publiczne nr 48 powstało w 1978 r. jako żłobkoprzedszkole w nowym budynku przy ul. […]

do góry