Koncert „Na herbatce u Wodnika”

| Kategoria: Aktualności ogólne, Grupa III Sarenki, Grupa IV Mrówki | Brak komentarzy

„ Na herbatce u Wodnika” 03.11 odbył się w naszym przedszkolu koncert dla dzieci, w czasie którego artyści zaprezentowali zabawną opowieść, której towarzyszyły instrumenty tj. flet poprzeczny oraz pianino elektryczne.

Komentarze

Możesz zostawić komentarz lub wysłać sygnał trackback ze swojej strony.

Before you add comment see for rules.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

7k3o3h (Wprowadź tekst od końca)

  • Wyszukaj na stronie

  • O nas

    • Przedszkole Publiczne Nr 48 „Leśna Gromada” w Szczecinie INFORMACJE O PRZEDSZKOLU Placówka usytuowana jest w głębi osiedla POMORZANY, z dala od zgiełku ulicznego. Budynek z każdej strony otaczają ogrody przedszkolne z dużą ilością drzew i sprzętu do zabaw dla dzieci. Przedszkole Publiczne nr 48 powstało w 1978 r. jako żłobkoprzedszkole w nowym budynku przy ul. […]

do góry