STO LAT KUBUSIOWI PUCHATKOWI!

| Kategoria: Aktualności ogólne, Grupa VIII Jeżyki | Brak komentarzy

31 stycznia 2013 przybył do naszego przedszkola Kubuś Puchatek wraz ze swoimi przyjaciółmi ze Stumilowego Lasu: Tygryskiem,  Prosiaczkiem i Kłapouszkiem. Wspólnie celebrowaliśmy urodziny Kubusia. Cóż to była za impreza. Lataliśmy jak prawdziwe motylki, czytaliśmy kubusiowe książeczki i przeganialiśmy pszczółki od misiowej baryłeczki miodu. Nie zabrakło również największych hitów muzycznych, przy których „wyginaliśmy swoje ciało”, życzyliśmy sobie „słodkiego, miłego życia” i brykaliśmy w tańcu jak tygryski. Były również konkursy, i małe „co nieco”. Zobaczcie sami jak dobrze się bawiliśmy i jak pięknie wyglądaliśmy. Pozdrawiamy.

SONY DSC SONY DSC SONY DSC SONY DSC SONY DSC SONY DSC SONY DSC SONY DSC SONY DSC SONY DSC SONY DSC SONY DSC SONY DSC SONY DSC SONY DSC SONY DSC SONY DSC SONY DSC

 

Komentarze

Możesz zostawić komentarz lub wysłać sygnał trackback ze swojej strony.

Before you add comment see for rules.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

4h1k2n (Wprowadź tekst od końca)

  • Wyszukaj na stronie

  • O nas

    • Przedszkole Publiczne Nr 48 „Leśna Gromada” w Szczecinie INFORMACJE O PRZEDSZKOLU Placówka usytuowana jest w głębi osiedla POMORZANY, z dala od zgiełku ulicznego. Budynek z każdej strony otaczają ogrody przedszkolne z dużą ilością drzew i sprzętu do zabaw dla dzieci. Przedszkole Publiczne nr 48 powstało w 1978 r. jako żłobkoprzedszkole w nowym budynku przy ul. […]

do góry