Spotkanie z okazji dnia babci i dziadka w grupie ,,Misiów”

| Kategoria: Aktualności ogólne, Grupa V Misie | Brak komentarzy

23. 01. 2013r. w grupie ,,Misiów” odbyła się okolicznościowa uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka. Na uroczystość przybyły kochane babcie i dziadkowie dla, których dzieci z wielką radością przygotowały część artystyczną. Dzieci z wielkim przejęciem przedstawiły różnorodne piosenki, tańce i wiersze. Wszystkie dzieci sprostały zadaniu, przełamały tremę i z uśmiechem na twarzach występowały przed zgromadzona publicznością.
Po części artystycznej dziadkowie zostali zaproszeni do sali ,,Misiów” na słodki poczęstunek. Dzieci wręczyły własnoręcznie wykonane przez siebie prezenty, które wywołały uśmiech na twarzach dziadków.
Dzieci były bardzo szczęśliwe i bardzo przejęte, że dziadkowie przybyli do ich Przedszkola i mogły gościć w naszej sali. Dzieci były zadowolone, że poznali ich Panie, koleżanki i kolegów. Zobaczyli jak wygląda sala i nasze zabawki.
Uroczystość przebiegła w miłej i radosnej atmosferze. Było nam miło gościć tak wspaniałych gości.
Proszę zobaczyć te kilka zdjęć z uroczystości w naszej sali, które w pełni oddają atmosferę radości i zadowolenia.
Pozdrawiam serdecznie Małgorzata Olechnowicz

Komentarze

Możesz zostawić komentarz lub wysłać sygnał trackback ze swojej strony.

Before you add comment see for rules.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

2v1g5t (Wprowadź tekst od końca)

  • Wyszukaj na stronie

  • O nas

    • Przedszkole Publiczne Nr 48 „Leśna Gromada” w Szczecinie INFORMACJE O PRZEDSZKOLU Placówka usytuowana jest w głębi osiedla POMORZANY, z dala od zgiełku ulicznego. Budynek z każdej strony otaczają ogrody przedszkolne z dużą ilością drzew i sprzętu do zabaw dla dzieci. Przedszkole Publiczne nr 48 powstało w 1978 r. jako żłobkoprzedszkole w nowym budynku przy ul. […]

do góry