Witaminowe szaszłyki Lisków :)

| Kategoria: Grupa VI Liski | Brak komentarzy

Jesień to taka pora, gdy częściej chorujemy. Aby temu zapobiegać, ważne jest między innymi odpowiednie odżywianie. liski doskonale o tym wiedzą i postanowiły samodzielnie przygotować sobie zdrowe drugie śniadanie. A wiadomo, że owoce to taka bomba witaminowa i dlatego tym razem były to szaszłyki owocowe.

A jakie były pyszne! Mniam, mniam, mniam …

Naszym drugim śniadaniem poczęstowaliśmy Panią intendentkę Sarę oraz Panią księgową Agnieszkę, a dla Pani dyrektor zostawiliśmy niespodziankę w gabinecie. Mamy nadzieję, że witaminki jej smakowały.

Przy okazji dowiedzieliśmy dlaczego praca intendentki i księgowej jest taka ważna.

Komentarze

Możesz zostawić komentarz lub wysłać sygnał trackback ze swojej strony.

Before you add comment see for rules.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

4m1l1p (Wprowadź tekst od końca)

  • Wyszukaj na stronie

  • O nas

    • Przedszkole Publiczne Nr 48 „Leśna Gromada” w Szczecinie INFORMACJE O PRZEDSZKOLU Placówka usytuowana jest w głębi osiedla POMORZANY, z dala od zgiełku ulicznego. Budynek z każdej strony otaczają ogrody przedszkolne z dużą ilością drzew i sprzętu do zabaw dla dzieci. Przedszkole Publiczne nr 48 powstało w 1978 r. jako żłobkoprzedszkole w nowym budynku przy ul. […]

do góry