Liski w Technoparku :)

| Kategoria: Grupa VI Liski | Brak komentarzy

W środę 28 września Liski wybrały się na pierwszą w tym roku wycieczkę autokarową. Tym razem naszym celem był Technopark. Dzieci miały okazję posłuchać i zobaczyć, jak kiedyś wyglądały komputery i i na czym zapisywano np. gry czy filmy.

Pan Tomek zaprowadził nas do pomieszczenia, w którym były nowoczesne komputery. Obiecał również, że jak przyjedziemy następnym razem to opowie nam jeszcze o wiele więcej o komputerach

.

Liski mogły również zagrać na takim starym komputerze.

Mieliśmy okazję zobaczyć fotel zrobiony z klawiszy klawiatury komputerowej i nawet na nim usiąść :)


Był też czas na zabawę na pobliskim placu zabaw.

Trochę zmęczeni, ale bardzo zadowoleni z prezentami ( długopisy ze specjalną końcówką do dotykania ekranu komputera ) wróciliśmy do przedszkola na obiad. Za prezenty oczywiście bardzo ładnie podziękowaliśmy.

Komentarze

Możesz zostawić komentarz lub wysłać sygnał trackback ze swojej strony.

Before you add comment see for rules.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

3a4q5k (Wprowadź tekst od końca)

  • Wyszukaj na stronie

  • O nas

    • Przedszkole Publiczne Nr 48 „Leśna Gromada” w Szczecinie INFORMACJE O PRZEDSZKOLU Placówka usytuowana jest w głębi osiedla POMORZANY, z dala od zgiełku ulicznego. Budynek z każdej strony otaczają ogrody przedszkolne z dużą ilością drzew i sprzętu do zabaw dla dzieci. Przedszkole Publiczne nr 48 powstało w 1978 r. jako żłobkoprzedszkole w nowym budynku przy ul. […]

do góry