Liski witają jesień :)

| Kategoria: Grupa VI Liski | Brak komentarzy

23 września to pierwszy dzień jesieni. Liski przywitały jesień pysznym sokiem owocowo – warzywnym, ma który zaprosiły swoich kolegów i koleżanki z grupy Zajączki. Przedszkolaki nie tylko delektowały się witaminowym sokiem. Miały okazję zobaczyć jak taki sok jest robiony. Sokowirówka to bardzo ciekawy wynalazek :)

Komentarze

Możesz zostawić komentarz lub wysłać sygnał trackback ze swojej strony.

Before you add comment see for rules.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

9i1k9x (Wprowadź tekst od końca)

  • Wyszukaj na stronie

  • O nas

    • Przedszkole Publiczne Nr 48 „Leśna Gromada” w Szczecinie INFORMACJE O PRZEDSZKOLU Placówka usytuowana jest w głębi osiedla POMORZANY, z dala od zgiełku ulicznego. Budynek z każdej strony otaczają ogrody przedszkolne z dużą ilością drzew i sprzętu do zabaw dla dzieci. Przedszkole Publiczne nr 48 powstało w 1978 r. jako żłobkoprzedszkole w nowym budynku przy ul. […]

do góry