Wiwat Babuniu! Wiwat Dziaduniu u JEŻYKÓW

| Kategoria: Aktualności ogólne, Grupa VIII Jeżyki | 1 komentarz

Babciu, dziadku coś Wam dam – jedno serce, które mam … Te oto słowa wesoło rozbrzmiewały w środę 23 stycznia na uroczystości z okazji DNIA BABCI I DZIADKA.  Radość i wzruszenie zagościły w sercach naszych licznie przybyłych gości, kiedy ukochane wnuczęta zaprezentowały zbiór piosenek, wierszyków i tańców specjalnie przygotowanych na te okoliczność. Oprócz bogatego programu artystycznego „Jeżyki” przygotowały jeszcze inne niespodzianki. Uściskały, ukochały swoje babcie i dziadków, wręczyły przepięknie ozdobione ramki z własnym portretem i zaprosiły na poczęstunek.  W tym miejscu, korzystając z okazji składamy serdeczne podziękowania rodzicom za pomoc w zorganizowaniu przyjęcia (za pyszne ciasta, ciasteczka, wyśmienite kokosanki własnego wypieku, owoce, soki). Stół był suto zastawiony a wysiłek  rodziców szczerze doceniony. Dzięki uprzejmości i życzliwości naszych gości udało się zaprosić babcie do cyklicznych spotkań pt.: ” Poczytaj mi babciu, poczytaj mi dziadku”, więcej szczegółów już wkrótce. A teraz zapraszamy do naszej fotogalerii. Pozdrawiamy. Ciocie.

DSCN2734 SONY DSC SONY DSC SONY DSC SONY DSC SONY DSC SONY DSC SONY DSC SONY DSC SONY DSC SONY DSC DSCN2733

Komentarze

Możesz zostawić komentarz lub wysłać sygnał trackback ze swojej strony.

One Response to “Wiwat Babuniu! Wiwat Dziaduniu u JEŻYKÓW”

  1. Joanna Woźniak, 31 stycznia 2013, 19:57

    Występ małych Jeżyków bardzo udany! Wielkie podziękowania dla Pań za pięknie przygotowany występ, piękne pamiątki i miłą atmosferę. Dziękujemy bardzo.

Before you add comment see for rules.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

1t5l3z (Wprowadź tekst od końca)

  • Wyszukaj na stronie

  • O nas

    • Przedszkole Publiczne Nr 48 „Leśna Gromada” w Szczecinie INFORMACJE O PRZEDSZKOLU Placówka usytuowana jest w głębi osiedla POMORZANY, z dala od zgiełku ulicznego. Budynek z każdej strony otaczają ogrody przedszkolne z dużą ilością drzew i sprzętu do zabaw dla dzieci. Przedszkole Publiczne nr 48 powstało w 1978 r. jako żłobkoprzedszkole w nowym budynku przy ul. […]

do góry