Dzień Kropki w grupie Misie.

| Kategoria: Aktualności ogólne, Grupa V Misie | Brak komentarzy

15 września to Dzień Kropki, który obchodzony jest przez przedszkolaków z całego przedszkola. Jest to dzień poświęcony rozwijaniu kreatywności i talentów. W naszej grupie było wiele śpiewu, zabaw tanecznych i ruchowych.Dzieci wykonały samodzielnie ” kropokowaną” pracę plastyczną.

Komentarze

Możesz zostawić komentarz lub wysłać sygnał trackback ze swojej strony.

Before you add comment see for rules.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

8q3d5c (Wprowadź tekst od końca)

  • Wyszukaj na stronie

  • O nas

    • Przedszkole Publiczne Nr 48 „Leśna Gromada” w Szczecinie INFORMACJE O PRZEDSZKOLU Placówka usytuowana jest w głębi osiedla POMORZANY, z dala od zgiełku ulicznego. Budynek z każdej strony otaczają ogrody przedszkolne z dużą ilością drzew i sprzętu do zabaw dla dzieci. Przedszkole Publiczne nr 48 powstało w 1978 r. jako żłobkoprzedszkole w nowym budynku przy ul. […]

do góry