Święto Babci i Dziadka u Słoneczek :)

| Kategoria: Grupa VII Słoneczka | 1 komentarz

W dniu 23 stycznia miała miejsce uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka :) Oczekiwani goście przybyli bardzo licznie do Wnuczkolandii :) Szczęśliwe dzieci wraz ze swoimi Babciami i Dziadkami udali się po przedstawieniu na poczęstunek.  W tym miejscu serdecznie dziękujemy naszym kochanym RODZICOM, którzy bardzo pomogli w przygotowaniu poczęstunku dla wszystkich.  Zapraszam do obejrzenia zdjęć :)

Komentarze

Możesz zostawić komentarz lub wysłać sygnał trackback ze swojej strony.

One Response to “Święto Babci i Dziadka u Słoneczek :)”

  1. Tata Julci, 31 stycznia 2013, 22:52

    Impreza udana (Babcia mówiła)…szkoda wielka że tak mało zdjęć…

Before you add comment see for rules.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

1q3c5b (Wprowadź tekst od końca)

  • Wyszukaj na stronie

  • O nas

    • Przedszkole Publiczne Nr 48 „Leśna Gromada” w Szczecinie INFORMACJE O PRZEDSZKOLU Placówka usytuowana jest w głębi osiedla POMORZANY, z dala od zgiełku ulicznego. Budynek z każdej strony otaczają ogrody przedszkolne z dużą ilością drzew i sprzętu do zabaw dla dzieci. Przedszkole Publiczne nr 48 powstało w 1978 r. jako żłobkoprzedszkole w nowym budynku przy ul. […]

do góry