Dzień kroki

| Kategoria: Aktualności ogólne, Grupa VII Słoneczka | Brak komentarzy

Dzień kropki w grupie słoneczek. Naszym celem było wzbudzenie kreatywności, pomysłowości dzieci,a także zachęcenie ich do tworzenia i działania. Układaliśmy mandale z zakrętek, a także tworzyliśmy wspólną pracę plastyczną przy muzyce Klanzy, wystukując kropki, a na końcu rysowaliśmy małe i duże kropki na brystolu. Tego dnia nasz dzień był wypełniony kolorowymi kropkami.

Komentarze

Możesz zostawić komentarz lub wysłać sygnał trackback ze swojej strony.

Before you add comment see for rules.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

1i1n8r (Wprowadź tekst od końca)

  • Wyszukaj na stronie

  • O nas

    • Przedszkole Publiczne Nr 48 „Leśna Gromada” w Szczecinie INFORMACJE O PRZEDSZKOLU Placówka usytuowana jest w głębi osiedla POMORZANY, z dala od zgiełku ulicznego. Budynek z każdej strony otaczają ogrody przedszkolne z dużą ilością drzew i sprzętu do zabaw dla dzieci. Przedszkole Publiczne nr 48 powstało w 1978 r. jako żłobkoprzedszkole w nowym budynku przy ul. […]

do góry