15.09.22 r. ,,Dzień Kropki,, w grupie ,,Biedronek,, – rozwijanie kreatywności.

| Kategoria: Aktualności ogólne, Grupa I Biedronki | Brak komentarzy

Dzieci zapoznały się z bajką o pewnej kropce i nieśmiałej dziewczynce Vashti, która nie wierzyła w swoje możliwości i bała się próbować nowych rzeczy. Jednak dzięki wsparciu nauczycielki i niewielkiej kropce, Jej świat zaczyna się zmieniać. Biedroneczki świetnie się bawiły, tańczyły, odkrywały swoje talenty w różnorodnych zabawach z kropką. Wykonały pierwsza swoją pracę – biedronkę, którą malowały farbami używając palców. Zapraszamy do galerii zdjęć.

Komentarze

Możesz zostawić komentarz lub wysłać sygnał trackback ze swojej strony.

Before you add comment see for rules.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

6g2i9m (Wprowadź tekst od końca)

  • Wyszukaj na stronie

  • O nas

    • Przedszkole Publiczne Nr 48 „Leśna Gromada” w Szczecinie INFORMACJE O PRZEDSZKOLU Placówka usytuowana jest w głębi osiedla POMORZANY, z dala od zgiełku ulicznego. Budynek z każdej strony otaczają ogrody przedszkolne z dużą ilością drzew i sprzętu do zabaw dla dzieci. Przedszkole Publiczne nr 48 powstało w 1978 r. jako żłobkoprzedszkole w nowym budynku przy ul. […]

do góry