Dzień kropki

| Kategoria: Grupa III Sarenki | Brak komentarzy

Dziś obchodziliśmy Dzień kropki – czyli międzynarodowe święto kreatywności, odwagi i zabawy. Obejrzeliśmy historię Vashti, która zainspirowała nas do tworzenia wyjątkowych i niepowtarzalnych kropkowych dzieł sztuki. Doszliśmy do wniosku że każdy z nas ma w sobie jakiś ukryty talent …

Komentarze

Możesz zostawić komentarz lub wysłać sygnał trackback ze swojej strony.

Before you add comment see for rules.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

2r2r7a (Wprowadź tekst od końca)

  • Wyszukaj na stronie

  • O nas

    • Przedszkole Publiczne Nr 48 „Leśna Gromada” w Szczecinie INFORMACJE O PRZEDSZKOLU Placówka usytuowana jest w głębi osiedla POMORZANY, z dala od zgiełku ulicznego. Budynek z każdej strony otaczają ogrody przedszkolne z dużą ilością drzew i sprzętu do zabaw dla dzieci. Przedszkole Publiczne nr 48 powstało w 1978 r. jako żłobkoprzedszkole w nowym budynku przy ul. […]

do góry