Dzień Babci i Dziadka u Biedroneczek !

| Kategoria: Aktualności ogólne, Grupa I Biedronki | Brak komentarzy

Z OKAZJI DNIA BABCI I DZIADKA SERDECZNIE ZAPRASZAMY WSZYSTKIE BABCIE I DZIADKÓW NA UROCZYSTOŚĆ  KTÓRA ODBĘDZIE SIĘ 21 STYCZNIA (poniedziałek) o godzinie 10.30. PIERWSZA CZĘŚĆ UROCZYSTOŚCI- SŁOWNO-MUZYCZNA ODBĘDZIE SIĘ W MAŁEJ SALI RYTMICZNEJ NATOMIAST DRUGA CZĘŚĆ- POCZĘSTUNEK  W SALI BIEDRONECZEK.  SERDECZNIE ZAPRASZAMY – DZIECI I PANIE

Komentarze

Możesz zostawić komentarz lub wysłać sygnał trackback ze swojej strony.

Before you add comment see for rules.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

3v7l7e (Wprowadź tekst od końca)

  • Wyszukaj na stronie

  • O nas

    • Przedszkole Publiczne Nr 48 „Leśna Gromada” w Szczecinie INFORMACJE O PRZEDSZKOLU Placówka usytuowana jest w głębi osiedla POMORZANY, z dala od zgiełku ulicznego. Budynek z każdej strony otaczają ogrody przedszkolne z dużą ilością drzew i sprzętu do zabaw dla dzieci. Przedszkole Publiczne nr 48 powstało w 1978 r. jako żłobkoprzedszkole w nowym budynku przy ul. […]

do góry