Cała sala tańczy z nami… JEŻYKI PODCZAS ZABAWY CHOINKOWEJ

| Kategoria: Aktualności ogólne, Grupa VIII Jeżyki | Brak komentarzy

O tym jak było pięknie, kolorowo i wesoło na balu choinkowym,  można przekonać się oglądając fotogalerię. Wszystkim rodzicom życzymy równie udanej zabawy w karnawale. Pozdrawiamy. DSC_7 DSC_1 DSC_2 DSC_3 DSC_4 DSC_5 DSC_6

Komentarze

Możesz zostawić komentarz lub wysłać sygnał trackback ze swojej strony.

Before you add comment see for rules.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

5l0u3w (Wprowadź tekst od końca)

  • Wyszukaj na stronie

  • O nas

    • Przedszkole Publiczne Nr 48 „Leśna Gromada” w Szczecinie INFORMACJE O PRZEDSZKOLU Placówka usytuowana jest w głębi osiedla POMORZANY, z dala od zgiełku ulicznego. Budynek z każdej strony otaczają ogrody przedszkolne z dużą ilością drzew i sprzętu do zabaw dla dzieci. Przedszkole Publiczne nr 48 powstało w 1978 r. jako żłobkoprzedszkole w nowym budynku przy ul. […]

do góry