Pożegnanie w grupie Zajączki

| Kategoria: Aktualności ogólne, Grupa IX Zajączki | Brak komentarzy

13 czerwca uroczyście pożegnaliśmy Zajączki … Nie tak dawno był wrzesień i powroty dzieci do przedszkola… Za parę dni pożegnamy się z częścią dzieci na czas wakacji. Ten wspólny rok minął nam bardzo szybko – bawiliśmy się, uczyliśmy, wykonywaliśmy prace konkursowe, spotykaliśmy się podczas różnych akcji grupowych.

Ania i Dorota zajęły III miejsce w konkursie ogólnopolskim Palma Wielkanocna – Gratulujemy!!!

Drodzy Rodzice – serdecznie Wam dziękujemy za wsparcie, za dobre słowo, za zaangażowanie w życie naszej grupy i wielkie serca :)

Dziękujemy Pani Joli – za pysznie podane posiłki, za dbanie o nasze sale i wsparcie naszych grupowych pomysłów i działań.

Życzymy udanych wakacji !

Do zobaczenia w grupie Sarenki :)))

Komentarze

Możesz zostawić komentarz lub wysłać sygnał trackback ze swojej strony.

Before you add comment see for rules.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

0z0c6z (Wprowadź tekst od końca)

  • Wyszukaj na stronie

  • O nas

    • Przedszkole Publiczne Nr 48 „Leśna Gromada” w Szczecinie INFORMACJE O PRZEDSZKOLU Placówka usytuowana jest w głębi osiedla POMORZANY, z dala od zgiełku ulicznego. Budynek z każdej strony otaczają ogrody przedszkolne z dużą ilością drzew i sprzętu do zabaw dla dzieci. Przedszkole Publiczne nr 48 powstało w 1978 r. jako żłobkoprzedszkole w nowym budynku przy ul. […]

do góry