Słoneczka w Parku dinozaurów

| Kategoria: Grupa VII Słoneczka | Brak komentarzy

14 czerwca wybraliśmy się na wycieczkę do Parku dinozaurów w Nowinach Wielkich. Podróż autokarem minęła nam na rozmowach, wspólnym śpiewaniu i drzemkach :) Na miejscu nie było chwili do stracenia, czekała na nas masa atrakcji! Niektóre z nich udało się uchwycić na zdjęciach :)

Komentarze

Możesz zostawić komentarz lub wysłać sygnał trackback ze swojej strony.

Before you add comment see for rules.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

5h1y2p (Wprowadź tekst od końca)

  • Wyszukaj na stronie

  • O nas

    • Przedszkole Publiczne Nr 48 „Leśna Gromada” w Szczecinie INFORMACJE O PRZEDSZKOLU Placówka usytuowana jest w głębi osiedla POMORZANY, z dala od zgiełku ulicznego. Budynek z każdej strony otaczają ogrody przedszkolne z dużą ilością drzew i sprzętu do zabaw dla dzieci. Przedszkole Publiczne nr 48 powstało w 1978 r. jako żłobkoprzedszkole w nowym budynku przy ul. […]

do góry