Wiewiórki i Zajączki w podróży…

| Kategoria: Aktualności ogólne, Grupa II Wiewiórki, Grupa IX Zajączki | Brak komentarzy

W czwartek odwiedziliśmy Magiczny Zakątek pod Goleniowem. Można by wiele dobrych słów napisać o tym miejscu, ale myślę, nazwa mówi sama za siebie. Uśmiechy na twarzy dzieci, są najlepszą fotorelacją i dowodem ich zadawolenia: z możliwości karmienia zwierząt, zabawy w piaskownicy, w basenie kulkowym, jeżdżenia na rowerkach i gokardach, jedzenia pysznej kiełbaski z bułką, pięknej pogody mimo przewidywanego 72% deszczu i…. wyliczać można by było, i było więc zobaczcie sami!

Komentarze

Możesz zostawić komentarz lub wysłać sygnał trackback ze swojej strony.

Before you add comment see for rules.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

9c3a4k (Wprowadź tekst od końca)

  • Wyszukaj na stronie

  • O nas

    • Przedszkole Publiczne Nr 48 „Leśna Gromada” w Szczecinie INFORMACJE O PRZEDSZKOLU Placówka usytuowana jest w głębi osiedla POMORZANY, z dala od zgiełku ulicznego. Budynek z każdej strony otaczają ogrody przedszkolne z dużą ilością drzew i sprzętu do zabaw dla dzieci. Przedszkole Publiczne nr 48 powstało w 1978 r. jako żłobkoprzedszkole w nowym budynku przy ul. […]

do góry